SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 4 1.9 TDI 2002
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '15
ID e produktit :
62867
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shea golf 4 1.9 TDi
Eshte ne gjendje shume te mire
Viti i prodhimit 2002
Ka regjistrim
Abs centrall klimatronik etj
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
besart
Prishtinë
044974798
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »