SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes opel 1.4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1000.00
Viti :
1992
ID e produktit :
62895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
she opel corsen 1.4 eshte ngjendje t rregullt per me shume info ne tel 049 484 462
Informata rreth publikuesit
Agimm
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »