SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 1,9 Dizell
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '15
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
62914
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A3 ne gjendje shume te mire teknikedhe ekonomike, servis te kryer dhe regjistrim deri me daten 16.12.2015.
Informata rreth publikuesit
sead
Prishtinë
044688421
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »