SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
chevrolet kalos 1,4 bebzine.
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '15
Lloji :
Chevrolet Kalos
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
131,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
62927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Chevrolet kalos 1,4 benzine
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
florjan85dr
Durrës [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »