SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENO SCENIC 1.9 DCI VITI 00
Çmimi :
€2,650.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '15
Lloji :
Renault Scenic
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
62974
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
profesional_mont@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
leurat
PRISHTINE [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »