SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes
Çmimi :
€20,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '15
Lloji :
BMW 525D
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
110,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
62978
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW M5 525 me motor 3.0 d , viti i prodhimit 2009 , te kaluara 110.000, ngjyre te zez metalike, pa dogan e ardhur nga gjermania , fellne , muzik me 6 cd , lekur , shum e ruajtur ,...
Informata rreth publikuesit
krasniqitimi
Terpeze [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »