SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lt crafter maksi 2.5 TDI me dogan dhe klim per gjdo informat kontaktoni ne nr teli 044 925 442 ose 044 125 200
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
16,214
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor
ID e produktit :
62980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet krafteri maksi 2.5 TDi me klim i po saardhur eshte ne gjendje shum te mir teknike per gjdo informat kontaktoni ne nr teli 044 925 442 ose 044 125 200 dhe viber 049 80 91 91
Informata rreth publikuesit
milot
Fushë Kosovë
044 125 200
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »