SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel vectra
Çmimi :
€3,850.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '15
ID e produktit :
63203
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel vectra C 2.2 automatik tiptronik viti prodhimit mujin e 10 te 2002-tes regjistrim deri me 19.12.2015 vetura posedon. Klim. Tempomat. Bord kompjuterik. Karrikat ne mnyr elektronike. Telefon. Radio CD. Gjamat elektronike. Dyr me mbullje elektronike. Airbeg. Me goma te dimrit etj per ma shum info na kontakto ne numer telefonit ma posht sms mos dergu se nuk kthehen numri i telit osht 045617402
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bajram
Ferizaj
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »