SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugoet 607,2.2 benzin.
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '15
Lloji :
Peugeot 607
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
19000.00
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Sensor Parkingu
ID e produktit :
63211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
peugoet 2001. benzin 2.2. n gjendje shum tmir. 1 vit regjistrim.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gëzim
Fushë Kosovë
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »