SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra 1.6
Çmimi :
€2,350.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Viti :
1999
Ekstra :
Radio, Airbags
ID e produktit :
63222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Vectra 1.6
11 muaj regjistrim
Benzin me plin ne dizen
4 guma me fellne
Ne gjendje shum te mir
Informata rreth publikuesit
Ardi
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »