SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rover 75
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '15
Lloji :
Rover 75
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
63225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje te rregullt bejm edhe ndrrim
044488411 ose viber +41767133215
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Zürich, Switzerland
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »