SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '15
Lloji :
Mercedes 250
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
450,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1993
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Xham Dielli
ID e produktit :
63233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes250 td 2.5 75kw 96ps nhjyr e hirit metalike ka 8 goma 4tveres 4 fimrit treja. posedon SRS,ABS.CENDRAL per me shum info: 043820204
Informata rreth publikuesit
driti-120
avdi nebiu vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »