SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Ducatto
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
162,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
63256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat ducato i sapoardhur nga zvicrra me te gjitha serviset e kryera posedon klim gomat e dimritShpenzime jasht zakonisht te vogla 7.5 urban per km.
,Viti i prodhimit ne fund te 2005.Lloji i karburantit dizel 2.0 jtd ,km te kaluara gjithsej 162mij per informata me te hollsishme mund te kontaktojm nepermjet numrit te telefonit 045670229 flm per mirkuptim ju mirpresim
Informata rreth publikuesit
Fiat
Prizren
045670229
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »