SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
jeep cherokee 2.5 td sport 1999
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '15
Lloji :
Jeep Cherokee
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1999
ID e produktit :
63258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jeep cherokee 2.5 td 1999 i pa doganuar ne gjendje te rregullt
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Manchester, United Kingdom
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »