SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes mercedes sllom disell
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '15
Lloji :
Mercedes 350
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
1993
Ekstra :
ABS, Alarm, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
63262
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedes sllom disell 3.5
esht iblidum me klim
regjistrim 09.09.2015
esht full ekstra
mudsi drrimi Postuar nëpërmjet
celularit. 044669419
044228303
Informata rreth publikuesit
Shpresim
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »