SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '15
ID e produktit :
63263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vetur golf 4 TDI me 3 te kuqe full ekstra i doganum ulset rryp me xemje te karrikav viti 2002 I ardhun nga zvicra
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Artan
Gjakovë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »