SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes
Çmimi :
€22,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '15
Lloji :
Mercedes E 250
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
95,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2009
ID e produktit :
63289
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E250 viti 2009 full extra paket Amg karaseria e jashtme me tabela te huja pronari i par per me shum info kontakto
045-524-874
Informata rreth publikuesit
asdcwe
Gjilan
045524874
gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »