SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '15
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
63295
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndrroj Audi A6 2.5 tdi viti 2000 rks deri fund 2015 kerri i ka te gjitha serviset e kryera osht shumm i ruajtur si mrena ashtu dhe jasht ka senzor parkingu ndrroj me vetur tjeter tel 049900769 ose viber 045 688128
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Audi
Vushtrri
049900769
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »