SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedez Benz 270 cdi
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '15
Lloji :
Mercedes 270
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
63301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET MERCEDES BENZ Cdi 270 AVANGARD MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER SI NGA ANA MOTORRIKE ASHTU DHE XHENERIKE. TE GJITHA SERVISET U JANE BERE NE MENYRE TE RREGULLT.. SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI
Informata rreth publikuesit
fitim
Prishtinë
0685096012
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »