SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vetur
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '15
Lloji :
Hummer H3
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
90,000
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
63322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Xhip humer
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Argjent
Kosovo
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »