SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat altea 2006
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '15
Lloji :
Seat Altea
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
176,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player
ID e produktit :
63324
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ose ndrroj Seat altea 1.9 tdi i rexhistruar RKS 1 vit regjistrim ne gjendje shum te mir.
rrypin dhemzor e ka te ri si dhe goma e fellne te reja
044200240
045420480
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »