SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW POLO-CLASIC
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '15
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
2001
ID e produktit :
63325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Polo clasic, Benzin-Plin, e kthyer me plin ne Itali, viti i prodhimit 2001, vetura eshte ne gjendje te rregullt

Na kontaktoni ne numrin 044/953-163
Informata rreth publikuesit
Selman
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »