SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
2.00
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
63327
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 6 2.0 viti 2010 tdi 213 ps dhe esht FULL EKSTRA gjithqka qa folet per te esht e tepert full ekstra . 049 241 898
Informata rreth publikuesit
Arlind
Prishtinë
prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »