SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen golf 4 TDI 4750€
Çmimi :
€4,750.00
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
63345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golfi eshte shum i ruajtur kapas vetem nje pronar
Posedon klim (klimatronik) abs , air bag, radio mp3
Fellne 16 col
Eshte me dogan i qlajmruar
044 366 389
Informata rreth publikuesit
Zeki
Gjakovë
044366389
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »