SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
suzuki vitara
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '15
Lloji :
Suzuki Vitara
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
60,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1992
ID e produktit :
63356
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Suzuki vitara osht n gjende shum t mir gumat e dimrit per me ndrishe shihni n foto numri 044367036 ose n viber
Informata rreth publikuesit
granit__ahmeti
mitrovic [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »