SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chevrolet Captiva LT 2.0 Diesel 4x4
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '15
Lloji :
Chevrolet Captiva
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
125,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
63595
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Chevrolet Captiva LT

2.0 Diesel (150PS), 4x4

Viti i prodhimit: 2007
Kilometrazha: 125 000km
Marshi: Automatik

I doganuar, regjistrim deri ne Korrik 2015
Ngjyra e zez metalike
Senzor Parkimi(Mbrapa)
Uleset e para me nxemje.
7 ulese te lekures(ngjyra e kremt)
Fellne 18''
Gomat e Dimrit te Reja
Xhamat e zi mbrapa

Na kontaktoni: +377 44 189 641 (+Viber)
Informata rreth publikuesit
Edon
Kosovo
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »