SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.9 Td-di tkuqe,ndrrim me golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '15
Lloji :
VW
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
63622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 2002 i rujshem ne gjendje te mir ,shes /ndrroj/ per arsyje se mduhet nje mi i vogel
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Selami Bunjaku
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »