SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
sami uka -044420634
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '15
Lloji :
Alfa Romeo 156
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
110,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
63647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen te markes alfo romeo 156.ne kubikazh 1.6,vetura posedon libren e servisit prej qe ka dal nga fabrika.vetura osht e ardhur nga gjermania, vetura perveq ketyre ka dritaret me rrym.audio cd shanzher,klimanlage AC,fellget 18,vetura oshte ashtu siq shifet ne foto me ni fjal tip top.vetura teknikisht osht ne gjendje prefekte. Qmimi real 3200 euro. Kurse me ndrrim te mundshum 3600 euro
Na kontaktoni ne numrin - 044420634 pronar sami uka
Informata rreth publikuesit
Be Si
Prishtinë
batllave [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »