SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Scenic 1,6v
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '15
Lloji :
Renault Scenic
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
183,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
ID e produktit :
63681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Scenic prodhim i vitit 2000 1.6 16v benzin.Te kaluara 183 000, ne gjendje te rregullte , me Ac , karrikat jane nxemje,
Regjistrim deri 26 12 2015, I ardhur nga Suedia ne dhjetor 2013
Informata rreth publikuesit
Agim
Gjakovë
044310307
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »