SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes golf 4
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Alarm, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
63684
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 i pa doganuar i sapo ardhur nga slovenija
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Trimi
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »