SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BMW DELFIN 318 1.8 BENZIN VITI I PRODHIMIT 1994 I REXHISTRUAR Rks 1 vit Regjistrim menjeher ne emer te juv jav qes NE GJENDJEE SHUM TE
Çmimi :
€1,450.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '15
Lloji :
BMW 316
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
129,900
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1994
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Radio, Airbags, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
63698
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES

BMW

DELFIN 318

1.8 BENZIN

VITI I PRODHIMIT 1994
I REXHISTRUAR Rks 1 vit Regjistrim menjeher ne emer te juv jav qes


NE GJENDJEE SHUM TE MIR TIP TOP

POSEDON LIKUN FELLNE TE ALUMINIT KLIM GUMA TE MIRA airbag

Ka Auspuha Remus ,karrikat me rrym , SHUM E BUKUR

PER ME SHUM KONTAKTONI NE TEL 045 598 205

QMIMIN E KA 1450 EURO

OSE NE VIBER 0037745598205

BEJM NDRIIMM ME NDRRIM
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Dübendorf, Switzerland
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »