SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel omega 2.0 benzin plin
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '15
Lloji :
Opel Omega
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1994
Ekstra :
ABS, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
63716
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel omega 2.0 benzin plin
viti 21.09.1994
vetura eshte ne gjendje te rregullt
punon shum mir si ne benzin poashtu dhe ne plin
i servisuar ne plin del automatik
vlen te ceket nuk eshte hipotek
regjistrim deri mujin e 8.2015
Informata rreth publikuesit
Artan
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »