SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 2.0 TDI
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '15
ID e produktit :
63720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SILVER, AUDI 2.0 TDI SE, DRIVES REALLY WELL AND LOOKS THE PART ANY TRIALS AND PX WELCOME, Alloy wheels, Traction control, Radio/CD, Cruise control, Trip computer, Height adjustable drivers seat, ESP, Electric door mirrors, Heated door mirrors, Front electric windows, Rear electric windows, Climate control, Immobiliser, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Roof rails, Alarm. 5 seats, evening viewing by appointment in our indoor showroom, £3,995 p/x considered
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kadrush
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »