SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford fiesta 1.2 benzine
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '15
Lloji :
Ford Fiesta
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
38,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
63728
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pothuajse e re
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
eri
Vlorë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »