SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes ml
Çmimi :
€10,450.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '15
Lloji :
Mercedes ML 270
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Karrige Elektrike
ID e produktit :
63732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes ml 270 cdi modifikant 2005 navi,tv telefon.xenon bi xenon karrika me nxemje sensora para mbrapa 4 goma treja te dimrit shiber automatik tiptronik memorje karrika etj
nr +37745304696
049468569
Informata rreth publikuesit
toni_a
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »