SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault R4 Turbo Intercooler
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '15
Ngjyra :
Portokalli
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Viti :
1991
Ekstra :
Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
63733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti i prodhimit : 91 Webrasti 2 Shtreter Ne gjendje te shkelqyer ME GARANCION.
Informata rreth publikuesit
rinor-sahiti
049 581 484
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »