SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fiat tipo
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '15
Lloji :
Fiat Tipo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1990
Ekstra :
Xhama Elektrikë
ID e produktit :
63737
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
esht ne gjendje te rregullt
Informata rreth publikuesit
Albin
Madrid, Spain
prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »