SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel zafira 2.2
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '15
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Viti :
2002
ID e produktit :
63745
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tel 044 922 340
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Abdyl
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »