SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford focus
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '15
Lloji :
Ford Focus
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,950
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
63754
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje te mir.
Informata rreth publikuesit
Denis
Durazzo, Durrës, Albania
plepa [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »