SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 814 =0682252666
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '15
Ngjyra :
Portokalli
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,055
Motori (kubik) :
5900.00
Viti :
2000
Ekstra :
Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
63758
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bllokazh Drifenciali autoVINQ 3.5 Ton - 14.50 M Full Opsjon tapiceri Lëkure ne gjendje komode & ne gjendje shum te mir mekanike
Informata rreth publikuesit
arbri
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »