SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 100 - 1992
Çmimi :
€1,450.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '15
Lloji :
Audi 100
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Viti :
1992
ID e produktit :
63925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Audi #100 - 1992

- Shes Audi 100


- Motorri 2.3i benzin + plin
- Viti i Prodhimit 1991
- I Regjistruar "RKS" 10 muaj
- Ulset me nxemje
- Qmimi 1450 euro
- Kontakti 044157317
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni DRITONI
Ferizaj
044 157 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »