SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.9 cdti
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Viti :
2008
Ekstra :
CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
63993
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel astra ne gjendje shum te mir e ardhur nga suedia i ka edhe gumat e veres.
Kontakto : 044196832 ose 049196832
Informata rreth publikuesit
Liridon
Vushtrri
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »