SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio 1.4 Benzin 16v
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '15
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
64006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen urgjentisht ne gjendje shum te mir.
1. Renault clio 1.4 B 16v
2. Klimatronic
3. ABS
4. Airbag
5. Fëllne aluminit
6. Central
7. Radio CD
8. Mbullje qendrore
9. Në gjendje shum te mir me targa RKS
10. Regjistrim deri më 10-06-2015
Informata rreth publikuesit
Nijazi
Vushtrri
049-852-014
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »