SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Sierra 1.6 Benzinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '15
Lloji :
Ford Sierra
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
144,116
Motori (kubik) :
1598.00
Viti :
1991
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
64026
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford Sierra 1.6 Benzinë viti 91
Regjistrim deri me 20.02.2015 , I rujtur , 5 shpejtesi ,
Bej nderrim me vetura te tjera , vetem 144 000 te kaluara ,
Per me shume info kontaktoni ne nr e tel 044 374 027
Informata rreth publikuesit
Florinda
Austin, Texas
Austin, Texas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »