SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vetur mercedes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '15
Lloji :
Mercedes 290
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
22.00
Viti :
1996
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik
ID e produktit :
64034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 210 disel 2'2 , viti 1996 , regjistrim deri ne fund te muajit maj 2015 , rks 04 , kater dyer , ngjyr hiri metalike , marshi manual . shitet ose ndrrohet me vetura me te reja kuptohet kompenzoj ne pare .
Informata rreth publikuesit
Xhelal
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »