SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Daewo Evanda
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '15
Lloji :
Daewoo Espero
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
162,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
64036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Daewo Evanda,viti prodhimit 2002,ne gjendje shume te mire,e ruajtur si mbrenda ashtu edhe jashte.
Te interesuarit te kontaktojne ne kete nr.tel. 044-695-131
Informata rreth publikuesit
Frrok.n
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »