SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES PASAT 1.9 DIZELL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1991
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë
ID e produktit :
64111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes pasat 1.9 dizell
viti i prodhimit 91
regjistrim ka 5 muj
ka motorr te mir
esht ne gjendje te mir
flen ta cekim se nuk esht ne hipotek
per me shum na kontaktoni ne numrin :
044-331-633
Informata rreth publikuesit
albion
Vushtrri
044635977
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »