SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NIssan 350 z shitet nga erblini
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '15
Lloji :
Nissan 350Z
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
80,000
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
64112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes nissan 350z 3.5 sportiv edhe te gjitha extra
per me shum kontaktoni nr:044 762 948
Informata rreth publikuesit
erblini
044 762 948
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »