SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW. X5
Çmimi :
€10,800.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '15
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
ID e produktit :
64160
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet BMW. X5
2003
Benzins
Manual
M paket
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Belul
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »