SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot extra
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '15
Lloji :
Peugeot Expert
Ngjyra :
Bardhë
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Viti :
2005
ID e produktit :
64163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
e pa doganuar ne gjendje shum te mir e ardhur nga zvicra
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dio'o
Durrës
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »